Steinar har byttet ut vestlandet med neopren, sykkel, løping og lesesal. Vi ønsker lykke til med formen de neste tre år og håper selvfølgelig han fortsetter å ha god form også etter disse.
Velkommen i klubben!
Ole Johann henger med de rette folka. De har loset ham til Oslofjord og Nesodden Tri i år er første konkurranse ut. Vi ønsker lykke til og velkommen til klubben.
Nils har passert 40, bor 200m fra Frognerbadet og har brukt våtdrakt de siste 25 årene. Likevel er det sykling det går mest i. Sprekt. Velkommen til klubben!
Etter femten år i Norge er det ingen ting å si på det norske språket til denne karen. Han ønsker som de fleste andre å komme i mål i sine konkurranser, vi håper å bidra til at målet kommer enda raskere enn først antatt! Velkommen til klubben.
Veien er målet! Det er et fint mål og ha, ettersom veien blir til mens man går. Eller i Mortens tilfelle svømmer, sykler og løper. Ironman til sommeren, men først Hove og Oslo tri. Spennende. Hjertelig velkommen i klubben.
Denne dama er ikke redd for en kamp! Marine5kamp og fly3kamp fra tidligere, blir spennende å se hvordan fortsettelsen blir! Velkommen i klubben skal du være.
Denne unge gutten har passert førti. Han har fulgt stigen og håper at 2011 blir året han blir en Ironman. Det håper vi også. Vi håper å bidra til at dette blir tidenes triatlon-år for alle. Velkommen til klubben!